Šest naših članova sudjelovalo je na 7. Vinkovačkom amaterskom triatlonu 2019. koji se održao u subotu 7. rujna. Plivačka dionica od 400 m, biciklistička od 20 km i trkačka od 5 km uspješno je savladana unatoč vrlo nepovoljnim vremenskim uvjetima. Potvrda je to da našim Orionovcima ne nedostaje pravog sportskog duha, snage i upornosti, a i ovoga puta popeli su se na postolje. Lana Jurić osvojila je zlatnu medalju u kategoriji žena od 14 do 30 godina dok je Adela Matošević (ujedno i najmlađa sudionica) osvojila brončanu medalju u istoj kategoriji. Brončanu medalju osvojio je i Dorian Vugrek u kategoriji muškaraca od 14 do 30 godina. Utrku su uspješno završili i Nikola Ćaleta, Marin Svilar i Matej Pfaf!
Obzirom da je PK Orion jedan od suorganizatora natjecanja velik broj članova, a među njima i trenerica Maša Pešec, volontirao je u organizaciji!